Sterowniki

Sterowniki pompy C.O. przeznaczone do współpracy z piecem, umożliwiają wygodne kontrolowanie i regulowanie pracy pompy ciepłej wody użytkowej lub obiegu wody w instalacjach centralnego ogrzewania. Nowoczesny sterownik do pompy C.O. to nie tylko funkcjonalność, ale również klucz do komfortu i utrzymania ciepła w budynku. Jednocześnie przyczynia się on do znacznych oszczędności w kosztach ogrzewania. Kolejnym atutem asortymentu jest fakt, że sterowniki do pieca marki Auraton zaprojektowane zostały w taki sposób, aby zapewnić łatwość i intuicyjność obsługi. W Auraton jesteśmy pewni, że produkowane przez nas urządzenia służą przez wiele lat. Dostarczają ciepło tam, gdzie tego chcesz i w ilości, której potrzebujesz. 

Sterownik pompy C.O. w Auraton - rodzaje urządzeń

Rozbudowana automatyka domowa sprzyja codziennemu życiu, w którym szukamy wygody, bezpieczeństwa i oszczędności. Sterowniki do pieca C.O. to przykładowe urządzenia odpowiadające na te potrzeby. Oferujemy sterownik:

  • AURATON PIR CR -bezprzewodowy sterownik pompy cyrkulacyjnej w układzie C.W.U aktywowany czujnikiem ruchu, 
  • AURATON S08 - dwu-funkcyjny sterownik pompy do automatycznego załączania i wyłączania pompy obiegowej w zależności od temperatury w układzie centralnego ogrzewania (C.O.) lub w układzie ciepłej wody użytkowej (C.W.U.),
  • AURATON S10 - do otwierania i zamykania zaworu w przedziale histerezy +/-5°C w zaworze trójdrożnym, 
  • AURATON S14 - wielofunkcyjny sterownik do współpracy z pompami obiegowymi centralnego ogrzewania, 
  • AURATON 1106 - do automatycznego załączania i wyłączania pompy C.O., 
  • AURATON 100 - tygodniowy, wielofunkcyjny włącznik czasowy o działaniu cyklicznym, załączającym lub rozłączającym wbudowane gniazdko elektryczne 230V. 

W asortymencie Auraton znajdziesz też czujniki temperatury przeznaczone do współpracy ze sterownikami.

Podnieś komfort, kontrolę i bezpieczeństwo w swoim domu

Sterowniki pompy C.O. oferujemy w korzystnych, konkurencyjnych cenach. Chociaż urządzenia są zaawansowane technicznie, ich obsługa jest bardzo prosta. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem koncentrujemy się na tym, by optymalizować działania, upraszczać i podnosić komfort naszych klientów. To, co tworzymy jest praktyczne i dostosowane do samodzielnego zarządzania. Sprawdź też ogrzewanie podłogowe i regulatory temperatury. Stwórz idealną przestrzeń, w której nowoczesna technologia dyskretnie ułatwia życie.