Ogrzewanie podłogowe akcesoria

Jeśli wprowadziłeś do swojego domu ogrzewanie podłogowe, sprawdź też akcesoria. Nowoczesne rozwiązania urządzeń jeszcze bardziej podniosą jakość Twojej codzienności. Akcesoria do ogrzewania podłogowego są proste w obsłudze, wytrzymałe i dyskretne w swojej pracy. W propozycjach znajdują się między innymi: siłownik termostatyczny, antena Auraton i obudowa do listwy sterującej. A może dopiero planujesz ogrzewanie podłogowe? Oferta przedstawiona na naszej stronie i artykuły eksperckie na blogu pomogą Ci zrozumieć mechanizmy działania produktów i korzyści płynące z wyboru takiego systemu ogrzewania. Automatyka domowa wykorzystywana jest dzisiaj w celu poprawienia komfortu i zaoszczędzenia na rachunkach. Zapraszamy do skorzystania z oferty AURATON!

Sprawdź akcesoria do ogrzewania podłogowego AURATON

W AURATON umożliwiamy między innymi łatwe sterowanie piecem C.O. i pompą obiegową C.O, monitorowanie stref grzewczych i korzystanie z funkcji ustawienia kilku programów temperaturowych. Nasz osprzęt do ogrzewania podłogowego to między innymi:

  • siłownik termoelektryczny AURATON Vela przeznaczony do montażu na listwach rozdzielacza ogrzewania podłogowego,
  • sterownik zaworu trójdrożnego AURATON S10 do siłowników (z wyłącznikami krańcowymi i bez), 
  • klamka okienna wyposażona w nadajnik radiowy, pomagająca w dostosowaniu temperatury pomieszczenia w zależności od tego, czy okno jest otwarte, zamknięte, uchylone lub rozszczelnione. 

Dostępne akcesoria do ogrzewania podłogowego zostały opisane pod kątem właściwości, systemu pracy, zasilania i zasięgu działania oraz innych parametrów technicznych. W przypadku pytań lub wątpliwości, nasi konsultanci techniczni zapewnią profesjonalne doradztwo

Zobacz także: