<

Regulatory temperatury bezprzewodowe

W Auraton oferujemy bezprzewodowe regulatory temperatury, które poprawiają komfort mieszkańców. Każdy domownik może ustawić pożądaną temperaturę w pokoju, a regulator utrzyma ją niezależnie od tego, jaka pogoda panuje za oknem. Jeżeli na przykład, wskutek mrozu, temperatura w pomieszczeniach zacznie spadać, regulatory temperatury przekażą sygnał do sterownika pompy, który uruchomi piec. W konsekwencji nastąpi szybkie dogrzanie domu, a ciepło zostanie utrzymane. 

Bezprzewodowe regulatory temperatury 

Regulatory temperatury są nie tylko wygodnym rozwiązaniem, ale też najkorzystniejszą opcją pod kątem finansowym. Dzięki nim, znacznie obniżysz koszty ogrzewania. Regulatory temperatury wydłużają również żywotność urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych. W Auraton opieramy się na sprawdzonej technologii i umożliwieniu prostej, intuicyjnej obsługi. Nasze urządzenia służą latami i trafiają w potrzeby zarówno rodzin, jak i indywidualnych klientów. Przeanalizuj każdy dostępny, pokojowy regulator na naszej stronie, a w przypadku pytań - skontaktuj się z naszym zespołem. Bezprzewodowe regulatory temperatury Auraton to modele standardowe oraz nowa linia urządzeń EKO, które są jeszcze lepsze dla środowiska naturalnego. W asortymencie znajdziesz regulatory, które:

  • mają nawet do 10 programów temperaturowych, 
  • wyróżniają się kilkoma niezależnie ustawialnymi temperaturami (np. dzienna, nocna, przeciwzamrożeniowa i urlopowa), 
  • wyposażone zostały w unikalny algorytm zapisu parametru pracy regulatora z ostatnich 24 godzin, 
  • pracują pod obciążeniem do 16 A, 
  • mają podświetlany wyświetlacz LCD - dostosowany do pomieszczeń oświetlonych słabo,
  • zapewniają wolną od zakłóceń komunikację pomiędzy urządzeniami.

Szeroka oferta regulatorów bezprzewodowych

Bezprzewodowe regulatory temperatury dostępne są w konkurencyjnych cenach. Pozytywne zmiany odczujesz już w ciągu jednego miesiąca. Zauważysz nie tylko poprawę komfortu cieplnego, lecz także znaczne obniżenie kosztów ogrzewania. Jeśli bardziej interesują Cię regulatory przewodowe, zapraszamy do zakładki poświęconej tym modelom. 

Zobacz także: