Regulatory temperatury przewodowe

Doświadczenie naszej firmy Auraton przekłada się na dostarczanie wysokiej jakości urządzeń technologicznych przeznaczonych do zwiększenia komfortu codzienności. W asortymencie mamy między innymi przewodowe regulatory temperatury wyróżniające się prostą, intuicyjną obsługą. W krótkim czasie zauważysz, ze pokojowy regulator temperatury zapewnia całodobowe ciepło (zgodnie z Twoimi przyzwyczajeniami i preferencjami) i obniża rachunki. Zapoznaj się z dostępnymi modelami, a w przypadku pytań - skontaktuj się z nami. 

Jak działają regulatory temperatury? 

Domownicy, którzy zdecydują się na regulatory temperatury, mogą swobodnie ustawiać temperaturę powietrza panującą w pomieszczeniach. Niezależnie od tego, jaka będzie pogoda, wskazana temperatura zostanie utrzymana. W przypadku kiedy wystąpią mrozy i temperatura w pokoju zacznie spadać, pokojowy regulator przekaże sygnał do sterownika pompy, który uruchomi piec i umożliwi dogrzanie pomieszczenia. Regulatory temperatury to rozwiązania proste, energooszczędne i wydłużające żywotność urządzeń grzewczych. Zarówno sterownik do kotła, jak i termostaty Auraton wyróżniają się funkcjonalnością i intuicyjną obsługą, dzięki temu mieszkańcy zyskują pełną wygodę również pod kątem użytkowania sprzętu. 

Przewodowe regulatory temperatury Auraton

Sprawdź, jakie modele przygotowaliśmy w Auraton. Poszczególne regulatory temperatury różnią się funkcjami, przedstawionymi szczegółowo w opisach produktów. Poniżej prezentujemy część cech, które posiadają nasze przewodowe regulatory. 

  • Praca pod obciążeniem do 16A
  • Doskonale podświetlany wyświetlacz LCD
  • Kilka niezależnie ustawialnych temperatur (np. dzienna, nocna i przeciwzamrożeniowa)
  • Rozbudowany tryb urlopowy
  • Licznik czasu pracy urządzenia grzewczego
  • Unikalny algorytm pamięci cykli załącz/wyłącz
  • Zewnętrzny czujnik temperatury na przewodzie w zestawie
  • Możliwość obniżenia temperatury o 3°C na 6 godzin każdego dnia o tej samej porze

Inne regulatory temperatury

W Auraton sprzedajemy nie tylko przewodowe, lecz także bezprzewodowe regulatory temperatury. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyboru sprzętu, który najbardziej odpowiada Twoim (lub rodzinnym) potrzebom. 

Zobacz także: