Regulatory temperatury akcesoria

Masz już regulatory temperatury AURATON? Sprawdź dodatkowe akcesoria dostępne w naszej ofercie. Proste w obsłudze akcesoria do regulatorów temperatury jeszcze bardziej poprawią komfort Twojej codzienności. W ofercie znajduje się między innymi elektroniczna głowica grzejnikowa i nadajniki radiowe z funkcją FrostGuard zapobiegającą zamarznięciu pomieszczenia. Wolna od zakłóceń komunikacja pomiędzy urządzeniami sprawi, że ich dyskretna praca przełoży się na odczuwaną przez Ciebie wygodę codziennego życia. Chcesz kontrolować temperaturę powietrza w innym pomieszczeniu niż to, w którym umieszczony został regulator temperatury? Sięgnij po bezprzewodowy czujnik z termometrem zasilanym na baterię litową. Dzięki niej, odbiornik AURATON może działać w ciągłym trybie przez nawet 20 lat! Przeglądaj ofertę AURATON i sprawdź też inne akcesoria do regulatorów temperatury. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami technicznymi.

urządzenia opcjonalne i akcesoria

Praktyczne akcesoria do regulatorów temperatury - oferta AURATON

Nawet najbardziej rozbudowana automatyka domowa nie musi oznaczać problemów związanych z montażem lub obsługą urządzeń. Nasze akcesoria, podobnie jak same regulatory temperatury, wyróżniają się prostą i intuicyjną obsługą. W przedstawionej ofercie produktów udostępniliśmy szczegółowe informacje na temat:

  • przeznaczenia i pracy akcesoriów, 
  • danych technicznych dotyczących pracy urządzeń, w tym np. zakresu temperatury i systemu zasilania, 
  • zasięgu działania, 
  • poszczególnych funkcji, 
  • współpracy z innymi urządzeniami - np. AURATON Aquila R dedykowany jest do współpracy z AURATON Aries i AURATON Fornax.

A może dopiero zaczynasz przygodę z inteligentnym domem i chcesz kupić pierwsze (bezprzewodowe lub przewodowe) regulatory temperatury? To dobry krok do osiągnięcia komfortu cieplnego i obniżenia rachunków za ogrzewanie. W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z zakładkami poświęconymi regulatorom.

Zobacz także: