Ogrzewanie podłogowe przewodowe

Przewodowe ogrzewanie podłogowe to rozwiązanie dla osób, które cenią wygodę, nowoczesność, oszczędności i praktyczne wyposażenie przestrzeni. Możesz zamienić tradycyjne grzejniki na system ogrzewania podłogowego, obsługiwany w intuicyjny sposób. Ofertę Auraton wykorzystasz m.in. przy projektowaniu domu lub biura. Proponowana automatyka obejmująca  ogrzewanie podłogowe to wielofunkcyjne urządzenia umożliwiające sterowanie nawet 8 strefami grzewczymi. Siłowniki termoelektryczne kontrolują pracę pętli grzewczych. Istnieje również możliwość doposażenia akcesoriów, które jeszcze bardziej podniosą komfort zarządzania ogrzewaniem. 

Przewodowe ogrzewanie podłogowe - jak działa?

Wybierz ogrzewanie podłogowe, aby zyskać więcej przestrzeni, poprawić estetykę wnętrza i zmniejszyć koszty zużycia energii. System wyróżnia się też niską awaryjnością. Jak działa nowoczesne ogrzewanie? Pod podłogą mieszcza się  matę grzewczą lub instalację rur  z ciepłą wodą, dzięki temu, cała powierzchnia podłogi staje się grzejnikiem i równomiernie oddaje ciepło. Zazwyczaj każde pomieszczenie, to osobna pętla grzewcza, dlatego możesz sterować nią niezależnie od pozostałych, utrzymując wyższą temperaturę w salonie i łazience, a niższą w sypialni. Sterowanie podłogowe potrzebujesz do: 

  • grzejnika podłogowego - sterowanie: głowica termoelektryczna i regulator temperatury (termostat), 
  • ogrzewania podłogowego wodnego - sterowanie: listwy sterujące i regulator temperatury (termostat),
  • mat grzewczych lub elektrycznego ogrzewania podłogowego  - sterowanie: odbiornik lub moduł wykonawczy i regulator temperatury (termostat).

Oferta Auraton 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, a w przypadku pytań - do kontaktu z naszym zespołem. Poniżej przedstawiamy różne funkcje dostępnych urządzeń. Szczegółowe informacje na temat modelu i jego cech znajdują się w opisach produktów. W Auraton proponujemy między innymi urządzenia: Auraton Virgo, Auraton Taurus, Auraton Libra DS, Auraton Vela. Czym się cechują? Najważniejsze funkcje to:

  • sterowanie  piecem C.O. (styki bezpotencjałowe i pompą obiegową C.O. ),
  • możliwość monitorowania każdej strefy grzewczej,
  • możliwość opóźnienia załączenia urządzenia grzewczego,
  • 3 niezależnie temperatury (dzienna, nocna, przeciwzamrożeniowa),
  • prosta obsługa kilku programów, 
  • łatwy montaż.

Bezpieczny i nowoczesny smart home

Jeśli interesuje Cię rozbudowana automatyka domowa, zapoznaj się też z ofertą inteligentnego zarządzania zasobami wody i energią elektryczną. Skompletuj swój zestaw urządzeń i podnieś swoje domowe życie na wyższy poziom - dokładnie w tych obszarach, na których zależy Ci najbardziej.

Zobacz także: