regulatory temperatury

Jako doświadczona i stale rozwijająca się firma Auraton, dostarczamy wysokiej jakości regulatory temperatury. Domownik ustawia temperaturę, jaka ma panować w pokoju, a regulator odpowiada za utrzymanie tej temperatury niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Jeśli temperatura w pokoju zacznie spadać poniżej przyjętej wartości, regulator temperatury przekaże sygnał do sterownika pompy, który dalej włączy piec. Po włączeniu pieca nastąpi dogrzanie mieszkania.  

W naszej ofercie znajdują się zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe regulatory temperatury. Dzięki regulatorom, utrzymanie odpowiedniej temperatury w domu jest proste i energooszczędne. Zaprojektowane do zastosowania w pokoju, gwarantują obniżenie kosztów ogrzewania oraz wydłużają życie urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych. Wszystkie produkty marki Auraton spełniają najwyższe kryteria jakości, a ich działanie oparte jest na sprawdzonej technologii. Termostaty Auraton i sterownik do kotła wyprodukowane zostały pod kątem maksymalnej funkcjonalności oraz intuicyjnej obsługi. W Auraton jesteśmy pewni, że produkowane przez nas urządzenia mogą służyć przez wiele lat dostarczając ciepło tam, gdzie go potrzebujesz.

Regulatory temperatury Auraton

Prosta i funkcjonalna automatyka domowa dla inteligentnego budownictwa, to inwestycja na lata. Dzięki niej, podniesiesz komfort codzienności, obniżysz rachunki i sprawnie dostosujesz temperaturę w domu czy biurze do indywidualnych potrzeb. Poniżej przedstawiamy właściwości i atuty dostępnych regulatorów - są one różne dla poszczególnych modeli. Szczegółowe informacje znajdziesz w opisach produktu. Regulatory temperatury Auraton: 

  • pracują pod obciążeniem do 16A,
  • mają podświetlany wyświetlacz LCD,
  • wyróżniają się rozbudowanym trybem urlopowym, 
  • umożliwiają regulowanie temperatury dostosowanej do pory dnia, 
  • posiadają licznik czasu pracy, 
  • wyposażone zostały w unikalny algorytm pamięci cykli załącz/wyłącz,
  • zapewniają wolną od zakłóceń komunikację pomiędzy urządzeniami, 
  • mają możliwość cyklicznego obniżenia zaprogramowanej temperatury o 3°C przez 6 godzin.

Szeroka oferta elektronicznych regulatorów

Zarówno bezprzewodowe, jak i przewodowe regulatory temperatury proponujemy w konkurencyjnych cenach. Zainwestowanie w te rozwiązania już na przestrzeni miesiąca zaskoczy lepszym komfortem cieplnym i obniżeniem kosztów ogrzewania. Jeśli interesuje Cię nowoczesne ogrzewanie podłogowe, zapraszamy do zapoznania się z całością oferty Auraton. Proste i praktyczne systemy umożliwiające regulowanie temperatury, to nasza specjalność.

Zobacz także: